9 grudnia, 2021
Klej Odif 707 do klejenia maty plotera

Klej Odif 707: skuteczna regeneracja plotera

Klej Odif 707 to specjalistyczny preparat, który służy do odświeżania mat ploterowych i nakładaniu na niej nowej bezbarwnej warstwy. Można go także stosować do repozycjonowania tkanin, a także papieru. Jeśli Twój ploter wymaga regeneracji, ten klej świetnie się do tego nada! Zagwarantuje on jeszcze dokładniejsze wycinanie wzorów oraz zmniejszenie ryzyka pozostawania małych elementów papieru w mechanizmie.

Klej Odif 707 do regeneracji mat w ploterze

Klej Odif 707 do regeneracji Klej Odif 707 w spreju w butelce o pojemności 250 ml to świetny sposób na wykonanie przeglądu Twojego plotera. Taki preparat rozpyla się na macie plotera, wytwarzając cienką warstwę kleju. Ten zabieg sprawia, że ploter wycina jeszcze dokładniej różnorodne wzory. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest to, że malutkie elementy nie pozostają w niepożądanych miejscach zatrzymując się na kleju maty. Dlatego tak ważna jest jej regeneracja. Ten klej może zostać także wykorzystany przy innych pracach, na przykład spryskiwania i utwardzania papierowych szablonów. Dzięki temu będą trwalsze i nie pobrudzą się.

W jaki sposób zabezpieczyć matę klejem Odif 707?

Pierwszy krok to oczyszczenie jej z wszystkich elementów, które zostały do niej przyklejone, kurzu i resztek papieru. Następnie należy zakleić krawędzie maty za pomocą taśmy malarskiej. Jest to ważny zabieg, ponieważ jego pominięcie może spowodować stępienie plotera. Następnie wstrząśnij klej Odif 707 i pokryj cienka powierzchnią pryskając preparat z wysokości około 20 centymetrów. Ostatni element to poczekanie aż mata przeschnie. Ważnymi właściwościami kleju jest brak substancji toksycznych, jego bezbarwny kolor oraz brak śladów i zabrudzeń. Sprawdź więcej informacji na stronie Wycinarnia.pl!

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *