14 maja, 2021
Zarządzanie

Dlaczego warto wybrać studia na kierunku Zarządzanie?

Wiele os po maturze lub jeszcze w czasie nauki w liceum czy technikum zastanawia się jakie kroki podjąć potem. Jaką ścieżkę obrać, aby w przyszłości zdobyć dobrze płatną pracę oraz robić to co nas interesuje. Wiele osób myśli o zakładaniu własnego biznesu. Do tego z pewnością przygotują studia na kierunku Zarządzanie. Na uczelni WSZiB znajdziesz ten kierunek w trybie stacjonarnym i zaocznym. Sprawdź dlaczego warto wybrać ten kierunek!

Zarządzanie

Dlaczego kierunek Zarządzanie to dobry wybór?

Jeśli chcesz w przyszłości zarządzać własnym biznesem – negocjować, myśleć kreatywnie i działać w zespole – warto podjąć nauką na kierunku Zarządzanie. W ten sposób przygotujesz się do roli menedżera lub doradcy biznesowego wykorzystując do tego innowacyjne technologie. Co ważne, zdobędziesz kompetencje miękkie – ważne w zarządzaniu ludźmi (HR) oraz kompetencje twarde (IT). Zajęcia na kierunku Zarządzanie mają charakter warsztatowy i są prowadzone przez specjalistów i praktyków gospodarczych. Dzięki temu rozwiniesz umiejętności interpersonalne i zdolność pracy w grupie.

Studia Zarządzanie na WSZiB

Na krakowskiej uczelni WSZiB bardzo popularnym kierunkiem studiów jest Zarządzanie. Dzięki niemu zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu ekonomii, marketingu, prawa gospodarczego, informatyki ekonomicznej oraz rachunkowości. To wiedza kompleksowana ukierunkowana na zarządzania biznesem. Nauka trwa 3 lata (VI semestrów) lub 3,5 roku (VII semestrów). W tym czasie nauczysz się, jak przygotowywać analizy, biznesplany, innowacyjne projekty, a także jak wdrażać pomysły i rozwiązania w życie.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *