14 maja, 2021
Studia rekrutacja Kraków

Studia rekrutacja Kraków – odmień swoją przyszłość!

Kończąc naukę w szkole średniej wiele osób zna już swoją ścieżkę zawodową, wie co chce robić w przyszłości. Jednak wiele tych osób potrzebuje wykształcenia wyższego. Dlatego znakomitym wyborem mogą okazać się studia rekrutacja Kraków, które przygotują studenta w określonym kierunku do pracy. Wiele osób wybiera uczelnię WSZiB. Sprawdź dlaczego!

Studia rekrutacja Kraków

Studia rekrutacja w Krakowie – co je wyróżnia?

Wybierając studia na uczelni WSZiB można mieć pewność, że do dobra decyzja. Warto wybrać przede wszystkim kierunek, który będzie nas interesował. Studia rekrutacja Kraków na WSZiB to znakomita opcja dla osób rozczarowanych edukacją w innych uczelniach. To znakomity wybór dla studentów, którzy chcą pogodzić naukę z życiem prywatnym lub zawodowym. Zajęcia są ułożone w bardzo dogodny i przemyślany sposób.

Dlaczego warto wybrać studia rekrutacja w Krakowie?

Wybierając uczelnię WSZiB warto wiedzieć, że zajęcia zaczynają się od października lub od marca. Studia rekrutacja w Krakowie prowadzona jest przez cały rok. Istnieje możliwość studiów w systemie dziennym i zaocznym. Obydwie formy kształcenia wspomagane są przez Internet. Co ważne, studenci objęci są systemem stypendialnym w taki sposób jak w uczelniach publicznych. Wymienia się tu stypendium rektora dla najlepszych studentów, stypendium socjalne dla studentów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, stypendia specjalne dla studentów z niepełnosprawnościami, stypendia ministra za znaczące osiągnięcia oraz jednorazowe zapomogi dla studentów, którzy znaleźli się chwilowo w trudnej sytuacji materialnej. Sprawdź ofertę!

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *