22 września, 2021
Na czym polega organizacja jubileuszu firmy?

Organizacja jubileuszu firmy – pomysły, rozwiązania

Wchodzisz pewnie w kolejny rok działalności firmy? Pragniesz celebrować jej rozwój i wespół ze współpracownikami cieszyć się sukcesami ubiegłych dwunastu miesięcy? Organizacja jubileuszu firmy to doskonała okazja by wspólnie cieszyć się i radować z wspólnie osiągniętych sukcesów i nadchodzących możliwości. W jaki sposób zorganizować takie spotkanie i jaki model wybrać?

Kiedy organizacja nas przerasta

Wspólna organizacja podobnego wydarzenia do przywilej, ale i wyzwanie. Logistyczne, socjologiczne i zawodowe. Właśnie dlatego warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych, by stworzyć przyjemne i niezapomniane spotkanie podczas którego na nowo odżyją relacje między pracownikami, a renoma marki wzrośnie. Organizacja jubileuszu firmy powinna być pomysłowa, opierać się na wcześniej wytyczonym budżecie i spójna z wizerunkiem formy.

Najczęstsze pomysły na jubileusz firmowy to:

  • impreza na łonie natury,
  • oficjalny bankiet,
  • luźne spotkanie połączone z tańcami.

Sprawna organizacja jubileuszu firmy.

Organizacja jubileuszu firmy – na które rozwiązanie się skusić?

Jak już wspomniałam, udany jubileusz powinien podkreślać prestiż zakładu pracy. Jeśli swój branding opieramy na prawidłach profesjonalizmu, dobrym wyjściem będzie organizacja bankietu połączonego z wizytą gości. W młodym zespole i firmie ceniącej sobie luźną atmosferę, organizacja jubileuszu firmy powinna przemienić się w spotkanie wieczorne, koniecznie z udziałem DJ-a, szwedzkim stołem i obsługą barmańską. Warto również rozważyć organizację dnia tematycznego, który dostarczy mnóstwa radości i zabawy wspólnie zebranym.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *