14 maja, 2021

Pokój premium Kraków – na co możesz liczyć?

Na komfort podczas pobytu służbowego w największej mierze wpływają jednak udogodnienia w samym hotelu. Jako że gość biznesowy łączy na wyjeździe wypoczynek z pracą, pokoje premium w hotelu Grand Ascot w Krakowie są urządzone tak, aby można było się w nich zrelaksować i przygotować do spotkania przy wygodnym biurku. Czasem dostępny jest również sejf do przechowania ważnych dokumentów i sprzętu elektronicznego. Ponadto w pokoju nie brakuje wyposażenia, które umożliwia ograniczenie bagażu do minimum. Podstawą jest zestaw kosmetyków, ręczniki i suszarka do włosów. 

Centrum konferencyjne w pobliżu pokoju premium

Nieodłączną częścią hotelu biznesowego jest centrum konferencyjne przystosowane do organizacji różnego rodzaju eventów: szkoleń, konferencji branżowych lub spotkań z klientem. W hotelu Grand Ascot jest do dyspozycji kilka sal mieszczących od kilku do ponad stu osób, które sprawdzą się w przypadku dużej imprezy, a także kameralnego spotkania w gronie kontrahentów. Mając niedaleko własny pokój premium w Krakowie będziesz mógł zaoszczędzić czas i maksymalnie wykorzystać swój pobyt w mieście.

Zaplecze gastronomiczne w hotelu

Wydarzenie biznesowe często wieńczy mniej oficjalna rozmowa przy stole lub elegancki bankiet. Z tego powodu obiekt biznesowy, nawet jeśli ma w swoim otoczeniu duży wybór barów, kawiarni i restauracji, sam również musi posiadać zaplecze gastronomiczne. Niezbędnym udogodnieniem jest możliwość zjedzenia na terenie hotelu wykwintnego obiadu, zaserwowania gościom konferencji posiłku lub zorganizowania uroczystego przyjęcia.  

 

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *