14 maja, 2021
Przyłbica ochronna

Przyłbica ochronna – jako gadżet reklamowy Twojej marki!

W obecnych czasach, kiedy panuje pandemia Koronawirusa każdy z nas musi zakrywać twarz w miejscach publicznych. Z czas wiele obostrzeń zostaje złagodzonych. Jednak przymusowy nakaz noszenia maseczek lub przykrywaniu ust szalikiem czy apaszką będzie z pewnością trochę trwał. Nie każda osoba dobrze się czuje w maseczkach, one często utrudniają rozmowę lub oddychanie w dłuższym czasie ich użytkowania. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być przyłbica ochronna, która zapewnia komfort noszenia. To dobry gadżet reklamowy da przedsiębiorców, którzy chcą promować swoją markę. Dlaczego warto wybrać taką opcję?

Przyłbica ochronna

Przyłbica ochronna dla celów promocyjnych!

Promowanie marki może prezentować się na wiele różnych sposobów. Jednak wiele osób korzysta z różnych gadżetów reklamowych, na których nadrukowane jest ich logo. Przyłbica ochronna może być świetnym rozwiązaniem! Jest ona wygodna w użytkowaniu – specjalnie zalecana dla osób pracujących w halach produkcyjnych, zakładach masowych czy przy taśmach. Korzystanie z maseczki przez 8 godzin może okazać się mało komfortowe!

Jakie cechy posiada przyłbica ochronna?

W ofercie sklepu FeelGood znajdziesz wiele gadżetów reklamowych w tym przyłbicę ochronną. Jest ona mocowana na gumce, co usprawnia zdecydowanie jej dopasowanie jej do kształtu głowy. Produkt ten jest wykonany z przeźroczystego materiału PET. Wymiary tej przyłbicy to 30x24cm. Co istotne, produkt ten w pełni nadaje się do recyklingu. Troska o środowisko to odpowiedzialność nas wszystkich! Sprawdź ofertę i wybierz swój gadżet reklamowy do promocji swojej firmy!

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *