25 września, 2022

Gdzie znaleźć szkolenia unijne?

Rozwój i ciągłe doskonalenie się jest wskazane, szczególnie jeśli zależy nam na naszej karierze zawodowej. Z tego powodu warto uczęszczać na różnego rodzaju kursy, ktore mogą mieć wpływ na nasze kwalifikacje pracownicze. Nie każdy pracodawca zapewnia jednak dostęp do warsztatów, a tym bardziej płaci za nie. Jeśli jako osoba ciagle poszukująca rozwoju, nie możesz pozwolić sobie na płatne kursy, warto skorzystać z możliwości jaką dają szkolenia unijne.

Gdzie szukać kursów doszkalających?

Jeśli chcemy się rozwijać, warto wiedzieć gdzie możemy poszukiwać wspomnianych wcześniej szkoleń. Najbardziej oczywistym źródłem, jest oczywiście internet a w nim różne wyszukiwarki warsztatów, które przekierowują do konkretnych szkoleń, którymi jesteś zainteresowany. Dość popularną opcją, chociaż często mniej zaufaną przez użytkowników jest Facebook i powstałe na nim grupy. Dołączanie do takich społeczności jest dobrą metodą na poszukiwanie szkoleń, jednak trzeba zawsze pamiętać o weryfikacji źródeł, tak aby nie dać się złapać na oszustwie. Organizacją kursów zajmują się również Powiatowe Urzędy Pracy, które skupiają się przede wszystkim na warsztatach rozwijających umiejętności potrzebne przy poszukiwaniu pracy.

szkolenia unijne

Szkolenia unijne z EFS

Jednym z najbardziej popularnych kursów są szkolenia unijne z Europejskiego Funduszu Społecznego, które mają pomóc w aktywizacji różnych grup społecznych. Zakres tematyki takich warsztatów jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno aspekty potrzebne indywidualnym osobom, jak i małym firmom. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na dofinansowania rzędu nawet 80%, dlatego zdecydowanie warto z nich korzystać, jeśli tyko jest okazja.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *