25 września, 2022
szkolenia z dofinansowaniem z BUR

Dofinansowania BUR – co trzeba wiedzieć?

BUR czyli Baza Usług Rozwojowych, to platforma internetowa na której znajdują się wysokiej jakości szkolenia dla przedsiębiorców i pracowników. Korzystając z niej można znaleźć kursy rozwojowe, które przeszły weryfikację i są sprawdzone oraz skuteczne. Co więcej, użytkownicy mogą ubiegać o dofinansowanie na szkolenia znajdujące się na stronie internetowej, dzięki czemu jest to atrakcyjne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić pieniądze firmom.

Kto może wnioskować o dofinansowania BUR na szkolenia?

Dofinansowania BUR przyznawane są tylko jednoosobowym działalnościom gospodarczym oraz mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, które mają siedzibę w jednym z 14 województw w Polsce, w które nie wlicza sie województwo mazowieckie oraz pomorskie. Duże przedsiębiorstwa ora korporacje międzynarodowe nie mogą ubiegać się o powyższe dotacje.

dofinansowania BUR

Branże oraz limity kwotowe dotacji

W bazie BUR znajduje się wiele kursów, które prezentują wiedzę z róznych branż. Znajdują się tu nie tylko szkolenia specjalistyczne ale także doradztwo, usługi coachingowe oraz studia podyplomowe i egzaminy. Możesz znaleźć tu m.in kursy na prawo jazdy, korepetycje językowe czy szkolenia programistyczne. Są to więc nie tylko szkolenia związane konkretnie ze światem biznesu. Na takie usługi rozwojowe można dostać wspomniane wcześniej dofinansowania BUR. Jego wysokość zależy od wielu czynników takich jak np. wielkość firmy czy jej polityka pracownicza, jednak zazwyczaj mieści się ono w przedziale od 50 do 80% całkowitego kosztu kursu.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *