14 maja, 2021
texylon 403 ultramarine blue

Texylon 403 ultramarine blue – trwała farba do sitodruku

Jeśli zastanawiasz się w jakis sposób zwiększyć trwałość nadruków na wytwarzanej odzieży sprawdź koniecznie produkt jakim jest Texylon 403 ultramarine blue. Jest to wysokiej jakości farba do sitodruku, która cechuje się znakomitą trwałością i doskonałymi parametrami. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jej temat.

Texylon 403 ultramarine blue – co warto o niej wiedzieć?

Texylon 403 ultramarine blue to poliuretanowa farba sitodrukowam która jest produkowana na bazie rozpuszczalnika. Jest ona sprzedawana w opakowaniach o pojemności 1 kilograma, a jej wykończenie to pół-połysk. Dzięki niej będziesz mógł zadrukowywać duże arkusze materiałów, a także tkaniny które mocno absorbują wodę (np. nylon). Warto dodać, że farba ta doskonale sprawdzi się podczas aplikacji nadruków na odzieży wodoodpornej i typu TYVEK. Można stosować ją do kalkomanii zarówno na mokro, jak i sucho.

Czym wyróżnia się farba Texylon?

texylon 403 ultramarine blueFarba sitodrukowa Texylon 403 ultramarine blue znakomicie kryje ciemne i mocno zdobione materiały. Spośród cech wyróżniających ten produkt wymienić można między innymi: doskonałą elastyczność i sprężystość, dobre krycie, a także to że bardzo szybko schnie. Należy wspomnieć również o tym, że jest ona odporna na niekorzystny wpływ wody morskiej, a także na warunki zewnętrzne. Poprzez dodanie bielu lub transparentu do farby zmniejszysz jej odporność na promienie słoneczne, dlatego warto mieć ten fakt na uwadze.

 

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *