19 czerwca, 2021
bindownica elektryczna pulsar e300

Bindownica elektryczna pulsar e300 – co to?

 

Dlaczego bindownica elektryczna pulsar e300 powinna być warta Twojej uwagi? Czym w ogóle jest bindownica? Dowiedz się z naszego artykułu!

Czym jest bindownica?

bindownica elektryczna pulsar e300

Bindownica to urządzenie biurowe, które służy do oprawiania arkuszy papieru w grzbiety. Dzięki temu urządzeniu dokument przymuje postać łatwego do przeglądania katalogu czy też książki. Inna definicja mówi o tym, iż bindowanie jest to technologia introligatorska, które polega na łączeniu luźnych kartek za pomocą sczepiania ich jednego brzegu przy uzyciu różnych technik introligatorskich. Warto wspomnieć, iż istnieje kilka rodzajów materiałów łączących wcześniej sperforowany blok. Rozróżnić możemy plastikowy grzebień najczęściej spotykany w biurowej poligrafii a także spiralę plastikową wkręcaną, którą może zbindować blok oraz wire-o, o-wire, zip-wire, double wire, metal bind. Wszystkie te nazwy określają podwójny metalowy grzbiet zamykany. A jak działa Bindownica elektryczna pulsar e300?

Bindownica elektryczna pulsar e300 w ofercie Fellowes

Bindownica elektryczna model e300 to urządzenie, które jednorazowo dziurkuje do 20 kartek A4, co więcej może oprawiać dokumenty o grubości do 300 arkuszy! Gdzie można kupić takowe urządzenie? Nowoczesna i funkcjonalna bindownica dostępna jest w sklepie internetowym Fellowes, który specjalizuje się w sprzedaży urządzeń biurowych takich jak niszczarki, urządzenia do laminacji, oczyszczacze powietrza, produkty do archiwizacji dokumentów i inny asortyment, który umożliwia stworzenie ergonomicznego stanowiska komputerowego do pracy.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *