14 maja, 2021
Gry planszowe ranking

Gry planszowe – ranking najlepszych!

Szukasz świetnej formy rozrywki na długie wieczory, wakacje, a może imprezę ze znajomymi? Coraz większą popularnością cieszą się obecnie gry planszowe, zatem warto poznać ranking najlepszych z nich! Nie tylko bawią, ale też uczą strategii i rozwijają umiejętności. To świetna forma spędzenia czasu, która z pewnością pochłonie graczy na wiele godzin! To spora dawka śmiechu, a niejednokrotnie lekkiej rywalizacji! Zatem, jakie gry warto wybrać?

Gry planszowe ranking

Gry planszowe ranking – jak wygląda w praktyce?

Coraz więcej osób kupuje planszówki – i to nie tylko dla dzieci! Wiele dorosłych wybiera tą formę spędzania czasu. Wart poznać jakie mają gry planszowe ranking! W TOP 10 znajdują się takie jak Monopoly. To świetna gra, która dedykowana jest dla dorosłych i dzieci od 8 lat! Polega na kupowaniu terytorium miast, a następnie budowaniu w nich domków i hoteli. Gra pełna strategii i świetnej zabawy! Kolejnym wyborem jest 5 Sekund, które od niedawna cieszy się dużą popularnością. Polega na zadawaniu i odpowiadaniu przeciwnika na dane pytanie w czasie 5 sekund.

Ranking planszówek – najlepsze gry planszowe

Co jeszcze znajdziemy w rankingu? Często kupowanym prezentem dla 12 latków jest Kolejka lub Taboo. To gry pełne emocji, w których trzeba trosze pomyśleć! Warto poznać też inne gry planszowe, które zawierają się w naszym rankingu. Dla dorosłych i dzieci powyżej 14 lat polecana jest Galakta Gra o tron oraz Scythe. Jeśli szukasz więcej alternatyw i jesteś zapalonym graczem – w Twojej kolekcji powinny znaleźć się też Dixit, Spartakus Krew i Zdrada, Ego, Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *