14 maja, 2021
jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami

Nie wiesz jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami? Podpowiadamy!

W sieci istnieje wiele stron internetowych, gdzie jako użytkownik zalogowany lub też anonimowy każdy z nas może opublikować własną opinię na temat produktów danej firmy, usług czy funkcjonowania samego przedsiębiorstwa, ogólem. Dodatkowo wiele stron opiniotwórczych dotyczy także opinni wyrażanych przez pracowników danej firmy obecnych lub byłych – jak na przykład popularna strona gowork. Pytanie czy takie opinie są miarodajne a jeśli nie to jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami, jeśli takie mamy życzenie?

jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami

Czy warto usuwać profile firmy z sieci?

Biorąc pod uwagę, iż opinie w internecie są w większość anonimowe, niekoniecznie muszą być prawdziwe. Dlatego też otwiera to polę do popisu na przykład dla konkurencyjnych firm. Jest to jeden z argumentów, dla których warto monitorować internet i jego strony a także dowiedzieć się jak usunąć poszczególne profile Twojej firmy czy wpisy, które łamią prawo w sieci.

Jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami?

Można napisać do administratora danej strony. Niemniej jednak jeśli chcemy działać szybko i skutecznie, lepszą opcją jest powierzenie zadbania o wizerunek firmy specjalistom, którzy wiedzą jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami. Znajdziesz ich na przykład w warszawskiej firmie Czyścimy Internet. Warto zainteresować się katalogiem usługowym tegoż przedsiębiorstwa, które może zdziałać dużo dobrego dla Twojej marki.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *