14 maja, 2021
Duetto Prestige - markiza domowa i... reklamowa.

Markiza Duetto Prestige – piękna i wytrzymała

Markizy, do niedawna zastępujące zadaszenie zewnętrzne i przydomowe altanki, wracają do naszych domów i restauracji jako element zacieniający, a, przede wszystkim – dekoracyjny. Piękne zadaszenia stają się przedłużeniem słonecznej części domu. Znajdują swoje zastosowanie na patio i jako dodatkowe zabezpieczenie umiejscowione blisko poszycia dachowego.

Jakie markizy spotkamy na rynku?

Tego typu zadaszenia wykonuje się najczęściej z grubszego, choć przepuszczalnego materiału. Wybiera się jasne (bądź utrzymane w słonecznej kolorystyce) barwy, by daszek nie absorbował światła i delikatnie je odbijał.

Podstawowy podział markiz to:

  • kasetowe
  • dachowe
  • fasadowe
  • pergole

Markiza Duetto Prestige - właściwości.

Markiza Duetto Prestige – stylowa i łatwa w montażu

Markiza Duetto Prestige to modeł półkasetowy,  osadzony na drewnianym, stabilnym stelażu. Na rynku znajdziemy również modele wykute z blachy – w formie ażurowego zadaszenia balkonowego bądź niewielkiej nakładki na dachu w ganku. Wspomniana już markiza Duetto Prestige to obszerniejszy model, który znajdzie swoje zastosowanie w ogródkach restauracyjnych i piwnych.

Jest wolnostojąca (choć możesz wybrać również taką, którą montuje się na budynku). Dodatkowym udogodnieniem jest obecność kółek na nóżkach dzięki którym transport markizy jest prostszy i szybszy.  Poprzeczna belka to z kolei miejsce na umieszczenie dodatkowych elementów dekoracyjnych – sznura lampek, wiszących kwiatów lub logo firmy dzięki czemu zyskamy nie tylko zadowalający element wystroju, ale również – dodatkową możliwość promocji biznesu.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *