14 maja, 2021
softbox do lampy reporterskiej

Softbox do lampy reporterskiej i nie tylko – jakie jest jego zastosowanie w fotografii?

W branży fotograficznej istnieje wiele produktów, które mają służyć jako dopełnienie konkretnego rodzaju sprzętu fotograficznego. Mowa zarówno o wyposażeniu studia fotograficznego jak i wszelkiego rodzaju produktach, które mogą być użytkowane na zewnątrz na przykład podczas wykonywania sesji plenerowych czy też reporterskich. Jednym z takowych produktów jest softbx do lampy reporterskiej. Co to takiego?

Do czego służy softbox?

softbox do lampy reporterskiej

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie czym jest softbox do lampy reporterskiej warto na samym początku zastanowić się nad samym rozumieniem słowa Softbox. Jest to bowiem modyfikator światła, który używany jest zarówno w filmie jak i w fotografii. Jest to podstawowy element wyposażenia studia fotograficznego, który wykorzystywany jest w połączeniu z lampami studyjnymi a także z lampami systemowymi. Jego głównym zadaniem jest zmiękczenie światła, by zmniejszyć być też całkowicie wyeliminować wszelkiego rodzaju cienie.

Softbox do lampy reporterskiej – uniwersalny produkt od E – Trade

E – Trade jest to sklep internetowy, który oferuje szeroki zakres asortymentu foto, studio, elektro. Znaczy to, że w katalogach online znajdziemy akcesoria fotograficzne a także wyposażenie studia fotograficznego, do których zaliczamy między innymi softbox do lamp reporterskich. Jest to produkt uniwersalny, składany o okrągłm kształcie o średnicy 40 centymetrów i grubości 6 centymetrów. Szukać idealne sprzętu do wykonania profesjonalnych zdjęć? Zatem E – Trade to opcja dla Ciebie!

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *