14 maja, 2021

Zestaw do lakowania dla branży eventowej

Przygotowanie eventu to nie tylko kwestia znalezienia odpowiedniej sali, wyboru menu czy całej oprawy, ale także decyzja odnośnie planowanych dekoracji – od wystroju lokalu po elementy takie jak…zaproszenia! Jak się wyróżnić? Jak sprawić, żeby przykuły uwagę gości? W tym wypadku pomocny może okazać się zestaw do lakowania!

Zestaw do lakowania – kropka nad i każdego zaproszenia

Wybór zaproszeń dopasowanych do danej okazji może okazać się czasochłonny. Zapraszając gości na ważną uroczystość, chcemy oddać klimat planowanego eventu i przedstawić mu to, co będzie czekać na niego na miejscu. W przypadku zaproszeń weselnych warto postawić na eleganckie i delikatne akcenty, które dopasują się atmosfery ślubu. W przypadku imprezy urodzinowej można pokusić się o stworzenie zaproszeń tematycznych, które będą przedstawiać motyw przewodni całego wydarzenia. Jeśli zależy Ci na tym, aby zaskoczyć gości, wyposaż się w zestaw do kaligrafii, który sprawdzi się podczas przygotowywania zaproszeń i listów.

Z dbałością o najmniejsze szczegóły

Zestaw do kaligrafii sprawdzi się również wśród wszystkich miłośników sztuki pięknego pisania. Pieczęć lakowa wykonana z litego mosiądzu to narzędzie w rękach kaligrafów nowoczesnych. Zadbaj o wyjątkowy wygląd zaproszenia czy prezentu i zaskocz bliską Ci osobę nieoczywistym rozwiązaniem!

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *