14 maja, 2021
leasing dla nowo otwartej firmy

Wysokiej jakości druki – historia choroby

Przychodnie, szpitale i placówki medyczne zobligowane są do prowadzenia rzetelnej i wiarygodne dokumentacji. Ważne jest to, aby druki były wysokiej jakości i zawierały najważniejsze informacje. Druki historia choroby zawierają opis stanu zdrowia danego pacjenta, etapy jego leczenia, wyniki badań, stosowane leki, a także przebyte terapie czy wykonane zabiegi.

Druki historia choroby

Na co zwrócić uwagę wybierając druki historia choroby?

Druki historia choroby są prowadzone pisemnie w każdej placówce medycznej. Dokumentacja taka jest przechowywana w bezpiecznym miejscu i dostępna w razie konieczności. Druki takie muszą być prowadzone czytelnie, a przy każdym wpisie musi znajdować się data i podpis lekarza. W drukarni UniDruk znajdziesz druki, które wyróżniają się doskonałą jakością. Zastosowana jest odpowiednio dobrana gramatura papieru, która zapewnia ich wysoką jakość. Drukowane są one na papierze offsetowym o gramaturze 70g. Na specjalne życzenie klienta na druku może mieć wdrukowane na stałe dane przychodni.

Prowadzenie kartoteki i druki historia choroby

Druki historia choroby uwzględniają takie informacje jak zgodę pacjenta na leczenie i przetwarzanie danych osobowych. Co istotne, zawarte tam są też dane odnośnie udzielania informacji na temat stanu zdrowia osobom trzecim. Każda placówka medyczna, w tym szpital czy przychodnia muszą prowadzić i przechowywać karty historii choroby przez wiele lat. Dokumentacja dzieli się na wewnętrzną i zewnętrzną. Ta pierwsza zawiera historię zdrowia, przebyte choroby, oraz wyniki badań. Ta druga obejmuje wszelkie skierowania na badania, czy różne lekarskie orzeczenia.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *