14 sierpnia, 2022
folia Flex 3d Plastizol Cut różowa

Do czego służy folia Flex 3d Plastizol Cut?

Na rynku dostępnych jest wiele folii, które produkowane są zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Producenci, oferują klientom biznesowym oraz prywatnym szeroki wybór odcieni oraz faktur. Chcesz wiedzieć do czego służy folia Flex 3d Plastizol Cut? Przeczytasz o tym w tym artykule.

Folia Flex do druku i nie tylko

folia Flex 3d Plastizol Cut do czego?

Folie mogą być wykorzystywana do realizowania projektów z zakresu branży reklamowej. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, iż folie Flock i Flex mogą być stosowane do ozdabiania gładkich oraz jednokolorowych nadruków, które następnie są  umieszczane na różnego rodzaju odzieży. To powszechny sposób, dzięki któremu poszczególne elementy garderoby można zdefiniować jako oryginalne.

Folia Flex 3d Plastizol Cut w ofercie Fabertech

Co ciekawe, folia Flex 3d Plastizol Cut do termotransferu, to produkt, który zamienia się w miękką piankę po wgrzaniu. Jeśli producent chce stworzyć wypukłe nadruki na kurtkach, koszulkach bluzach czy innym rodzaju odzieży, rekomendujemy mu użycie właśnie wspomnianego modelu folii. Daje to niesamowity efekt 3D zgodny z obecnymi trendami, panującymi w branży modowej. Gdzie można ją zamówić? Flex 3d Plastizol Cut jak i inne modele specjalistycznych folii znajdziemy w ofercie firmy Fabertech. Warto zapoznać się nie tylko z ich oficjalną stroną ale także katalogiem produktowym, w którym dostępnych jest wiele, dedykowanych rozwiązań.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *