28 października, 2021
kubek z twoim logo

Kubek z twoim logo jako prezent dla klientów

Podarunki pracodawców dla pracowników czy klientów to nadal bardzo dobry sposób, aby podziękować czy wyrazić wdzięczność. I tutaj rodzi się pytanie jaki przedmiot im podarować. Nie jest to tylko nasz problem ponieważ wiele firm bardzo długo się nad tym zastanawia. Z całą pewnością kubki z logo Twojej firmy są dobrym pomysłem. Dlaczego?

Pożyteczny prezent dla Twoich klientów

Kubki to bardzo popularny gadżet, mimo tego, że jest na rynku już kilka lat. Nadal wiele firm z nich korzysta, a  co najważniejsze nie zamierza z nich rezygnować. Można by powiedzieć, że to taki banalny i zwyczajny przedmiot. Jednak nie jest to prawda. Popularność kubków z nadrukiem wzięła się z tego, że jest to taki rodzaj podarunku, który nie będzie leżał na biurku i się kurzy. Jest to prezent funkcjonalny, a takie są najlepsze i chyba każdy z nas się o tym przekonał. Wolimy dostać podarunek, który będziemy mogli na co dzień wykorzystywać, no i właśnie dlatego kubek jest wspaniałym wyborem na prezent.

kubek z twoim nadrukiem

Jeśli sprezentujemy owy przedmiot osobom, którym chcemy podziękować albo w jakiś sposób docenić, to możemy być pewność, że ten kubek wejdzie na co dzień do ich życia i będą rano pić w nim herbatę czy kawę. Co za tym idzie, będziemy z tymi osobami cały czas. Często te przedmiot wywołują w nas wspomnienia, miłe chwilę itd. Dlatego firmy decydują się z nich korzystać. Dodatkowo możemy wyposażyć własne miejsce pracy o kubki z logo, wtedy i my będziemy z nich korzystać!

Kubek reklamowy czyli prezent i reklama w jednym

Tak jak zostało wspomniane kubki pełnią również funkcję klemy. Zamieszczamy na nich logo firmy czy hasło reklamowe i nie dość, że możemy go podarować innym to jeszcze będzie promował nasze działania. Jeśli podarujemy go klientom po udanej transakcji czy ukończonym projekcie w ramach wdzięczności oni zamieszczą go w sowich prywatnych kuchniach. I tam dzieje się najważniejsze. W owym przedmiocie z naszym logo będą podawane napoje gościa, którzy będą wypytywać o kubek, a przez to będą poznawać naszą firmę.

Ważne jest jednak to, aby wykonać przedmiot porządnie. Czasami warto zrezygnować z tradycyjnego kształtu i stworzyć coś mniej powszechnego, co będzie kojarzyć się z naszą firmą. Gdy zdecydujemy się na wyprodukowanie tych przedmiotów poświęćmy temu trochę czasu. Wiele osób robi tak, że zleca stworzenie projektu i odpowiedzialność za produkcje osobą, które niekoniecznie muszą się do tego przyłożyć na tyle, abyśmy otrzymali dobry gadżet reklamowy. To może spowodować, że dostaniemy wiele kubków, które nam się nie podobają, a my jako twarz naszej firmy będziemy z tym kojarzeni.

Dlatego sami zwróćmy uwagę na jakość produktu, jego nadruk i jego kolor. Wiele osób rezygnuje z białego koloru ponieważ jest on zbyt powszechny. Jeśli wymyślimy coś wyjątkowego jest duża szansa na powodzenie gadżetu. Podsumowując kubki to bardzo dobre produkty na promocje oraz podarunki dla ważnych dla nas osób, tylko pamiętajmy o jego wysokiej jakości!

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *