14 maja, 2021
Stypendium motywacyjne

Stypendium motywacyjne dla studentów

Studia to bardzo ważny okres w życiu wielu osób. Nie każdy jednak wybiera tą drogę. Wiele zależy od obranego zawodu, który chcemy wykonywać w przeszłości. Studia to okres, w którym uczymy się często samodzielności oraz poznajemy wiele nowych osób. WSZiB to uczelnia w Krakowie, która umożliwia studentom połączenie studiów z życiem prywatnym czy zawodowym. Uczelnia przewiduje różne benefity, świadczenia i dodatki. Stypendium motywacyjne to jedne z nagród, które jest wręczane studentom. Jakie są zasady przyznawania? Sprawdź!

Stypendium motywacyjne

Komu przyznawane jest stypendium motywacyjne?

Stypendium motywacyjne jest przyznawane studentom powyżej I semestru studiów licencjackich oraz inżynierskich.  Co więcej osoba, która wykazuje się dużą aktywnością na rzecz uczelni lecz nie osiąga wymaganej średniej także ma szansę skorzystania z atrakcyjnego systemu stypendialnego Rektora. Kwota takiej nagrody wynosi do 900zł na semestr. Stypendium przyznane jest na okres jednego semestru roku akademickiego – od października do lutego dla semestru zimowego i od marca do czerwca dla semestru letniego.

Stypendium motywacyjne – zasady przyznawania

Stypendium motywacyjne jest przyznawane studentom, którzy wykazują się szczególna działalnością i zaangażowaniem w życie i funkcjonowanie uczelni. Wśród tych aktywności wyróżnia się współpracę z Działem IT. W przypadku studiowania na uczelni WSZiB wlicza się w to pracę w redakcji miesięcznika uczelnianego „Multis Multum” czy działania na rzecz inicjatyw Samorządu Studentów. Co istotne, wniosek o stypendium w imieniu studenta składa : dyrektor Działu IT, redaktor naczelny miesięcznika uczelnianego, przewodniczący Samorządu Studentów, koordynator uczelnianej sieci marketingowej.

Podobał Ci się ten wpis?

0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *